Податкове право

Податкове законодавство в Україні систематично зазнає змін. Незважаючи на прийняття Податкового кодексу, все ще залишилась велика кількість законів, інструкцій, положень та постанов, які регулюють правовідносини в сфері податкового та фінансового права, і котрі часто суперечать одна одній. У зв’язку з цим, щоб налагодити роботу підприємства, треба ретельно вивчити та розібратися в податковому законодавстві. В цьому Вам допоможе податковий юрист юридичної компанії «SLS Group».

Багато наших клієнтів переконалися на власному досвіді, що такий фахівець значно вигідніший та ефективніший за штатного юрисконсульта, який, в багатьох випадках, обмежується знанням основ корпоративного права та має недостатньо досвіду. Провести оптимізацію оподаткування або вирішити складний спір з податковою такі спеціалісти, як правило, не можуть. Юридична компанія «SLS Group» — команда кваліфікованих юристів з багаторічним досвідом роботи, які в стислі терміни ефективно вирішать питання будь-якої складності в сфері податкового права, а також допоможуть розробити схему оптимізації податків.

Податкове консультування в Києві: перелік послуг

Податковий юрист юридичної компанії «SLS Group» надає повний комплекс юридичних послуг з питань оподаткування, який включає:

 • підбір оптимальної системи оподаткування та розробку схеми мінімізації податків;
 • проведення податкового аудиту;
 • юридичний супровід під час податкових перевірок;
 • аналіз податкової документації на предмет відповідності вимогам законодавства;
 • оцінка податкових ризиків при укладанні угод та введенні нового напрямку діяльності;
 • підготовка відповіді на запит податкових органів;
 • вирішення податкових спорів будь-якої складності;
 • оскарження рішень податкових органів у суді та представництво інтересів клієнта;
 • складання юридичних документів, спрямованих на вирішення податкового спору;
 • повернення податків, які були сплачені зайво або помилково;
 • захист у карних справах, які були відкриті за фактом податкових злочинів тощо.

Коли потрібен податковий юрист та адвокат

Всі підприємства в Україні, незалежно від форми організації та виду господарської діяльності, повинні періодично готувати бухгалтерську та податкову звітність та подавати її у відповідні органи. Якщо сталася помилка, без податкового юриста не обійтися. Спеціаліст «SLS Group» допоможе Вам мінімізувати податкові ризики, уникнути безпідставних та необґрунтовано нарахованих штрафних санкцій.

Звісно, з поточною роботою, що стосується оподаткування може впоратись бухгалтер підприємства, в тому числі, і з повсякденними юридичними питаннями. Однак, послуги професійного юриста в галузі податкового права неодмінно знадобляться у ситуаціях, коли необхідно оптимізувати податкові виплати підприємства; протистояти неправомірним діям контролюючих органів, як безпосередньо в ході перевірки, так і в судах всіх рівнів, при оскарженні її результатів; захистити інтереси підприємства та його власників у ситуаціях, коли їх позиція не співпадає з позицією представників Державної фіскальної служби; отримати кваліфіковану юридичну консультацію тощо.

Як показує практика, дії податкових органів під час проведення перевірок не завжди відповідають вимогам закону, а нараховані штрафи є необґрунтованими. В такому випадку допоможе податковий юрист юридичної компанії «SLS Group», який захистить бізнес від незаконних дій податкових органів та оскаржить їхні рішення. Фахівець проведе системний аналіз всіх документів по справі, оцінить перспективи розгляду справи у суді, проаналізує судову практику по справі, підготує позовну заяву та буде здійснювати представництво інтересів клієнта у судах, як в адміністративних, так і в кримінальних справах.

Іноді не треба чекати, коли прийде податковий інспектор, можна самостійно ініціювати податковий аудит, щоб перевірити стан звітності, знайти помилки та попередити можливі негативні наслідки. Після проведення аудиту податковий юрист може запропонувати оптимальні варіанти мінімізації податкового навантаження в межах чинного законодавства. Адже не можна забувати, що порушення податкового законодавства тягне не тільки фінансову, але й адміністративну та кримінальну відповідальність посадових осіб.

Більше інформації — за вказаним телефоном.