Послуги адвоката

Прийнявши рішення йти до суду або потрапивши в таку ситуацію коли неможливо вирішити питання поза судовим процесом, варто задуматись про вибір кваліфікованого адвоката котрий допоможе відстояти ваші законні права та інтереси.

Спеціалісти юридичної компанії «SLS Group» мають багаторічний досвід представництва в судах всіх рівнів. Не залежно від  складності вашої справи чи її спеціалізації, серед наших адвокатів обов’язково знайдеться той, хто зможе надати Вам максимально ефективну правову допомогу.

Обирайте професіоналів, адже судова система України не прощає халатності та помилок. Поновити пропущені строки, подати документи, що не були подані вчасно чи виправити помилки, допущені з неуважності, набагато складніше, ніж зробити все вчасно та у відповідності до вимог вітчизняного законодавства. Окрім того ці помилки можуть призвести не лише до затягування процесу, що в свою чергу може призвести до додаткових фінансових витрат, але і до програшу всього процесу. Адвокати «SLS Group» не помиляються в питаннях, що належать до їх професійної галузі, а тому співпрацюйте з найкращими, співпрацюйте з нами та перемагаймо разом!

До того ж, наші адвокати забезпечать вам не тільки перемогу в процедурі судового розгляду справи, але і за необхідності допоможуть вирішити проблеми, що можуть виникнути на стадії виконання рішення суду.

Серед адвокатських послуг, що надає «SLS Group» є:

  • представництво в судах всіх рівнів та юрисдикцій;
  • підготовка позовних заяв та супровідних документів;
  • консультування клієнта з супутніх юридичних питань;
  • юридичний супровід на етапі виконання рішення суду.

Звертайтеся до фахівців юридичної компанії «SLS Group», які нададуть детальну юридичну консультацію, а також допоможуть знайти відповіді на інші питання, що Вас турбують. Записатися на консультацію або дізнатися більше інформації можна за вказаним телефоном або через форму зворотнього зв’язку.

#wintogether