Австралійський біохакер захищатиме права кіборгів в суді

Вчений-біохакер збирається судитися з урядом Нового Південного Уельсу, тому що Транспортне управління деактивувало його проїзний, який був імплантований в руку хірургічним шляхом.

Про це пише The Guardian, передає Hightech.

Мяу-Людо Диско Гамма Мяу-мяу (так біохакера звуть по паспорту) вирізав чіп з проїзного і покрив його біосумісним пластиком. Після чого пішов до майстра з пірсингу, щоб той помістив чіп прямо під шкіру його лівої руки. Але чіп деактивували, оскільки порізана таким чином транспортна карта вважається недійсною. Чоловік був змушений заплатити штраф у $ 200 за безквитковий проїзд.

Тепер він збирається відсудити ці гроші у Транспортного управління і зажадає визнати себе невинним. Він завжди вчасно поповнював рахунок на карті за допомогою смартфона і впевнений, що Транспортне управління незаконно в односторонньому порядку порушило договір.

У разі моєї перемоги, ми створимо судовий прецедент. Це перший випадок в історії, коли мова йде про захист прав кіборгів. І мені дуже цікаво бути в центрі цієї історії, — розповів Мяу-Мяу.

До речі, в його тіло імплантовано ще два чіпи, на одному з яких він зберігає важливі документи.

Якщо Мяу-Мяу вдасться стягнути з Транспортного управління всі судові витрати і компенсацію моральної шкоди, він витратить ці гроші на створення законопроектів щодо легітимізації кіборгів. Зараз він шукає австралійських юристів, які погодяться взятися за його справу безкоштовно, оскільки вона обіцяє бути резонансною і цікавою.