Земельне право

 

У зв’язку з недосконалістю земельного законодавства та обліку земель в Україні, велика кількість власників та користувачів землі, а також власників нерухомості, стикаються з проблемами при їх відведенні, документальному оформленні та при укладенні угод щодо земельних ділянок. Також нерідко трапляються випадки посягань третіх осіб на земельні ділянки, в тому числі державних органів і прокуратури, які звертаються з позовами про скасування процедур відведення земельних ділянок у власність громадян і організацій. 

 

Правові механізми вирішення таких ситуацій є індивідуальними в кожному окрему випадку і лише залучення спеціаліста до вирішення таких проблем надає можливість економити час та кошти. 

У нашій компанії працюють спеціалісти з багаторічним досвідом роботи в сфері земельних відносин, які допоможуть вам вирішити питання будь-якого рівня складності.

 Послуги:

  • юридичний супровід приватизації земельних ділянок
  • юридичний супровід отримання в оренду земельних ділянок
  • юридичний супровід відведення земельних ділянок, встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), встановлення меж частини земельної ділянки, присвоєння кадастрового номера, зміни цільового призначення або виду використання земельної ділянки
  • юридичний супровід угод, предметом яких є земельні ділянки: договори купівлі-продажу, міни, земельного сервітуту, оренди, іпотеки земельних ділянок, накладення та зняття обтяжень прав на земельну ділянку;юридичний супровід судових спорів, пов’язаних з правами на землю

Більше інформації можна отримати за вказаним телефоном або заповнивши на сайті просту онлайн-форму зворотнього зв’язку.