Послуги у галузі права та фінансів на Кіпрі

Наша компанія разом із партнерами пропонує своїм клієнтам послуги у галузі права та фінансів на Кіпрі. Серед них:

  1. Юридична підтримка

Як юридична фірма ми хочемо забезпечити юридичну захист наших клієнтів. Для цього ми переглядаємо всі юридичні документи, готуємо угоди, проводимо юридичну та фінансову перевірку та виконуємо всі необхідні основи для підтвердження юридичної захищеності наших клієнтів.

  1. Ведення перемовин

Ми впевнені, що ми враховуємо всі важливі фактори щодо ведення бізнесу на Кіпрі та ведемо переговори представляючи будь-які бізнес інтереси клієнта.

  1. Допомога в набутті статусу резидента Кіпру через інвестиційну програму.
  2. Бухгалтерське обслуговування.

Партнери нашої компанії мають багаторічний досвід з бухгалтерського обслуговування бізнесу на Кіпрі та допоможуть оптимізувати та привести ваші справи в порядок.

 

ПЕРЕВАГИ КІПРСЬКОЇ ІНВЕСТИЦІНОЇ ПРОГРАМИ

Набуття статусу резидента Кіпру має ряд переваг. По-перше, це збільшення глобальної мобільності, яка відкриває широке поле для покращення рівня життя інвестора та його родини, а також, звичайно, забезпечення захисту та різноманіття його фінансового портфеля.

Сьогодні глобальна мобільність – це тема, що привертає багато уваги під час дискусій в бізнес колах. Причина в тому, що безпрецедентна геополітична нестабільність, яка неухильно розвивається по всьому світу викликає почуття невпевненості та страх за особисту та сімейну безпеку.

Крім того, Інвестиційна програма Кіпру, надає можливість нести відповідальність за власне майбутнє не перекладаючи відповідальність за нього на передбачувані міжнародні відносини та внутрішню політику.

Кіпрська інвестиційна програма може запропонувати людям з високим рівнем доходу свободу від візових обмежень по всьому світі. Наприклад, ставши громадянином Кіпру, ви можете отримати безвізовий доступ до 164 країн світу.

Проживання в межах країни-члена Європейського Союзу надає доступ до отримання різноманітних преференцій з оподаткування, що значно спрощує управління вашим бізнесом з будь-якої точки планети. Ви отримаєте доступ до нових ринки та нового кола спілкування, що в кінцевому підсумку призведе до зростання вашого бізнесу.

 

ОСОБЛИВОСТІ КІПРСЬКОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ:

– Процедура займає 6 місяців;

– Відсутність фізичних вимог проживання;

– Відсутність вимоги щодо володіння мовою;

– Передається членам сім’ї: дружині/чоловіку, дітям на утриманні, вік яких не перевищує 28 років;

– Відсутність вимоги відмовитися від діючого громадянства;

– Низькі податкові ставки та вільна торгівля в межах Європейського Союзу;

– Необмежене право на життя, працю та навчання в Європі;

– Право на власність у державі-члені ЄС;

– Стратегічне географічне положення, що утворює міст між ЄС, Близьким Сходом та Північною Африкою з прямим виходом до Середземного моря;

– Найбезпечніша країна світу з населенням до 5 мільйонів;

– Відмінна система освіти, а також першокласна охорона здоров’я.

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Крок 1. Відвідайте Кіпр, щоб обрати об’єкт інвестування і зустрітися з представниками нашої компанії та разом з ними відкрити банківський рахунок.

Крок 2. Подайте заявку на отримання громадянства та відповідні дані, перебуваючи на Кіпрі.

Крок 3. Паспорт буде виданий протягом 6 місяців. Ви повинні будете здійснити ще одну поїздку до Кіпру, щоб отримати його.

Крок 4. Отримавши повне схвалення вашої заявки ви можете подавати аналогічні заяви для отримання відповідного статусу ваших дітей та батьків.

 

ВИМОГИ ЩОДО ІНВЕСТИЦІЙ:

Варіант 1: Інвестиції в нерухомість, забудову землі та інфраструктурні проекти не менше 2 млн. Євро. Інвестиції в землю, що розробляється, включена в цей критерій, передбачає, що інвестиційний план забудови, якщо придбана земля буде включена в заявку.

Варіант 2: Інвестиції у фінансові активи кіпрських компаній або організацій не менше 2 млн. Євро. Ці компанії або організації повинні мати підтверджену фізичну присутність на Кіпрі, значну активність та оборот, а також штат з принаймні 5 громадян Кіпру або громадян країн-членів Європейського Союзу. Вкладені кошти спрямовуються на фінансування інвестиційних цілей цих компаній, на основі конкретного інвестиційного плану.

Варіант 3: Інвестиції в альтернативні інвестиційні фонди (AIF) або фінансові активи кіпрських компаній/організацій щонайменше 2 млн. Євро. Інвестиції цих фондів повинні здійснюватися виключно в Кіпрській Республіці, повинні бути створені в Республіці Кіпр, а ліцензуватися та контролюватися Кіпрською комісією з цінних паперів та бірж (CySec), інвестиції повинні зберігатися не менше 3 років.

Варіант 4: Поєднання вищевказаних критеріїв. Комбінація може також включати інвестиції в державні облігації на суму до 500 000 євро, випущені Управлінням управління державним боргом Міністерства фінансів. Ці облігації повинні зберігатися протягом 3-х років.