Захист у справах про корупційні правопорушення

Корупція є однією з найбільших перешкод на шляху розвитку нашої держави. Заходи, спрямовані на її запобігання та покарання винних осіб – є необхідними. Проте, запроваджені законодавцем механізми боротьби з корупцією є недосконалими і можуть бути спрямовані на осіб, в діях яких відсутні ознаки корупції. 

Недосконалість правоохоронної системи призводить до того, що правоохоронні органи можуть ініціювати притягнення службовців до відповідальності навіть за відсутності достатніх доказів вчинення корупційних дій. Проблема набуває особливої гостроти враховуючи те, що в окремих випадках особа, притягнута до відповідальності за корупційне правопорушення, підлягає звільненню із займаної посади. 

Під гарячу руку антикорупційної машини потрапляють і люди, що доброчесно виконують покладені на них державою функції та декларують свої доходи та статки.

Враховуючи значну забюрократизованість вітчизняного антикорупційного законодавства та його внутрішніх процедур, особі, яка притягається до відповідальності, буває важко самотужки захистити свої права та добре ім’я. За таких умов і виникає потреба юридичної підтримки, яку завжди рада надати команда “SLS Group”. 

Послуги:

  • консультування з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства, фінансового контролю та запобігання конфлікту інтересів
  • допомога в заповненні та перевірка декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
  • представництво інтересів у справах, пов’язаних з корупційними правопорушеннями в адміністративному порядку
  • представництво інтересів у справах, пов’язаних з корупційними злочинами у судах

Більше інформації можна отримати за вказаним телефоном або заповнивши на сайті просту онлайн-форму зворотнього зв’язку.