Податкове право

 

За результатами 2019 року податкова система України зайняла 65-те місце у рейтингу “простоти справляння податків” – тобто простою її не назвеш. У зв’язку з чим будь-який бізнес, фінансування проектів, операції з нерухомим майном та іншими активами потребує фінансового планування та розрахунку податкових наслідків. 

Окрім того, будь-яка поточна діяльність бізнесу потребує  вчасної подачі звітності і сплати податків, а також компетентних дій у випадку, якщо при такій подачі чи обрахунку податку допущено помилку. 

На жаль, українські податкові органи не відрізняють помилки допущені навмисно та ненароком, і керуються принципом: “Незнання закону не звільняє від відповідальності”. 

Однак, командна компанії “SLS Group” завжди рада прийти вам на допомогу у сфері податкового права: будь-то планування податкового навантаження в проектах, консультування щодо податків і зборів підприємств, при операціях з нерухомістю, корпоративними правами, цінними паперами та іншими активами; супровід чи оскарження результатів податкової перевірки; оскарження неправомірно прийнятих рішень податкових органів чи нарахованих до сплати сум податків – ми завжди з вами.

Всі підприємства в Україні, незалежно від форми організації та виду господарської діяльності, повинні періодично готувати бухгалтерську та податкову звітність та подавати її у відповідні органи. Якщо сталася помилка, без податкового юриста не обійтися. 


Крім того, податкове законодавство в Україні систематично зазнає змін. У зв’язку з цим, треба ретельно вивчити та розібратися не тільки в податковому законодавстві, а й відслідковувати всі зміни і практику їх застосування. В цьому вам допоможе податковий юрист нашої компанії. Він мінімізує податкові ризики, допоможе уникнути безпідставних та необґрунтовано нарахованих штрафних санкцій.

 

Багато наших клієнтів переконалися на власному досвіді, що такий фахівець значно вигідніший та ефективніший за штатного юрисконсульта.

 Послуги:

  • підбір оптимальної системи оподаткування та розробка пропозицій щодо податкового планування
  • юридичний супровід під час податкових перевірок
  • оцінка податкових ризиків при укладанні угод та введенні нового напрямку діяльності
  • підготовка відповіді на запит податкових органів
  • вирішення податкових спорів будь-якої складності
  • оскарження рішень податкових органів у суді та представництво інтересів клієнта
  • складання юридичних документів, спрямованих на вирішення податкового спору
  • повернення податків, які були сплачені зайво або помилково
  • захист у карних справах, які були відкриті за фактом податкових злочинів тощо

Більше інформації можна отримати за вказаним телефоном або заповнивши на сайті просту онлайн-форму зворотнього зв’язку.