SLS Group продовжує партнерство з Асоціацією правників України у 2022 році

Юридична компанія SLS Group і надалі співпрацюватиме з АПУ як партнер. Нагадуємо, що наша компанія є партнером АПУ з 2019 року.

Юридична компанія SLS Group — це команда професіоналів-правників з багаторічним досвідом роботи в різноманітних сферах права.

За час партнерства представники нашої компанії брали активну участь у житті правничої спільноти, долучались до роботи в Комітетах Асоціації та разом з колегами-юристами відстоювали інтереси правників України. З приємністю повідомляємо, що ми і надалі продовжуємо це робити в рамках співпраці з АПУ.

Нагадуємо, що SLS Group забезпечує повний спектр юридичних послуг, а також має унікальну експертизу в галузях енергетики, GR та сфері фінансів. В команду входять професійні юристи та адвокати, які об’єдналися для того, щоб у кожного клієнта був надійний правовий радник незалежно від сфери діяльності. Клієнтами SLS Group є провідні вітчизняні та зарубіжні лідери у галузях енергетики, видобування корисних копалин, нафти та газу, агропромисловості, важкої промисловості; сфері фінансів, а також молоді амбітні компанії.