Створено бота, який допомагає розібратися з договорами оренди житла

Лондонський стартап RentersUnion створив чатбота на штучному інтелекті, який допомагає орендарям житла розібратися з правовими питаннями, а також автоматично складає листи власникам.

Новий чатбот замінює для жителів Лондона адвоката з житлових спорів та допомагає розібратися в різних тонкощах договору про оренду, включаючи комунальні платежі, ремонт і підвищення щомісячної плати за житло. Користувачеві необхідно тільки завантажити в додаток договір, який він укладав з власником квартири або будинку, пише TechCrunch.

Після цього, якщо в орендаря, наприклад, виникають питання з приводу стану квартири або платежів за комунальні послуги, він може задати їх боту, який зведе всі необхідні дані з договору в зручний та зрозумілий формат. Бот також звіряє умови договору з британським законодавством і при необхідності може скласти письмову скаргу до власника від імені користувача, причому з різними варіантами стилістики — від більш нейтрального письма до гнівного або обуреного.

На даний момент RentersUnion доступний тільки для жителів Лондона, проте в подальшому творці сервісу збираються розширити його дію на всі британські міста, а потім і на всі європейські. За словами одного із засновників стартапа Фейзал Халіда, поточне обмеження одним містом пов’язано тільки з відмінностями законодавства в різних частинах Великобританії.