Створено додаток, який надає 15 юридичних послуг

hands texting with mobile phones in cafe

Британський розробник рішень у сфері legal tech запустив додаток, за допомогою якого ви можете засудити когось натисканням лише однієї кнопки. Такий собі юридичний Tinder: хтось порушив ваші права — свайп вліво.

Джошуа Браудер, студент інформатики в Стенфордському університеті, Каліфорнія, увірвався на юридичну сцену у 2016 році, запустивши чатбота DoNotPay, який допомагає оскаржувати штрафи за паркування та отримувати компенсацію за затримку подорожі.

Тепер він розробив новий додаток, з допомогою якого можна отримати 15 послуг. Він буде генерувати юридичні документи, надасть текст, з яким можна виступити в суді і навіть розробить стратегію, якщо відповідач оскаржить претензію. Ви можете подати позов, ціна якого не перевищує 25 тис. доларів, повідомляє британське юридичне видання Legal Cheek.

Ще одна цікава функція додатку розроблена для тих, хто користується Убер. За словами Джошуа, додаток може вирахувати належну відстань вашої поїздки і допоможе користувачу обгрунтувати ціну, якщо водій їхатиме довшим маршрутом.

Інші функції додатка дозволяють миттєво застосувати налаштування безпеки та конфіденційності в соціальних мережах, подати позов проти бізнесу щодо порушення збору даних чи попросити повернути гроші за доставку, якщо ваші товари прибули із запізненням.

Спочатку програма буде доступна тільки в США, а згодом і у Великій Британії.

Наша мета в тому, щоб найпростіші юридичні питання були вирішені роботами і технологіями, щоб середньому споживачеві ніколи не довелося дізнатись, що таке адвокат. Тим часом останні будуть мати більше часу для вирішення дійсно важливих питань,— зазначив Джошуа Браудер.

Фото: techtoday.in.ua