В США створили онлайн-гру, яка вчить, як поводитись сторонам у суді

Інтернет-ініціативу запустили в США. Вона також отримала схвальні відгуки від британських юристів.

Гра насамперед створена для того, щоб допомогти позивачам, які виступають у суді без адвокатів, підготуватись до засідань, передає британське юридичне видання Legal Cheek.

Адвокати у Великобританії сигналізували про свою підтримку такому проекту, коментуючи, що його можна розглядати лише як позитивну ініціативу в правовій системі, яка покликана допомогти тим, хто не може дозволити собі представництво у суді, впоратися із викликами, які постають перед ними під час судових слухань.

Ден Джексон і Марта Девіс, вчені-юристи Північно-Східного університету Бостона, є розробниками, що стоять за цією грою.

Це зовсім не тест на знання права, як, наприклад, іспит. Користувачі грають цю гру, щоб розвивати навички, необхідні у залі судових засідань, наприклад, як звертатися до судді і як перехресно допитувати свідка.

Хоча графіка доволі проста та навіть примітивна, але враховуючи зростаючу кількість осіб, що змушені представляти самі себе у суді, будь-яка ініціатива, яка допомагає заспокоїти нерви громадян, є позитивною, — йдеться у відгуку до проекту.

Хоча гра впроваджена поки лише в Америці, вона є частиною тенденції розвитку нових юридичних ресурсів онлайн, що невпинно зростає.

Розпочати гру можна за посиланням.