В Україні кіберспорт офіційно визнали видом спорту

Комісія з визнання видів спорту на засіданні внесла кіберспорт до списку офіційних видів спорту в Україні.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

«Ми не можемо ігнорувати це явище, адже кіберспорт розвивається у всьому світі дуже швидким темпом. Глядацький інтерес зростає кожний місяць як і залученість нашого населення. Ми хочемо, щоб наші діти, які вже знаходяться більшу частину часу за комп’ютерами не стали залежними від геймінгу, а отримали можливість перетворити своє захоплення на інтелектуальне змагання, і ми повинні цьому сприяти, як це роблять самі розвинуті країни світу», — наголосив Міністр Вадим Гутцайт.

За його словами, в Україні вже є багаторічні традиції розвитку кіберспорту та наші чемпіони відомі у всьому світі. Але кіберспорт наразі розвивається без сприяння держави і якщо об’єднати зусилля, то можна стати однією з провідних держав у цьому напрямі.

У свою чергу, заступник Міністра з неолімпійських видів спорту Матвій Бідний зазначив, що є чітке розуміння того, що кіберспорт сьогодні має всі ознаки, за якими його можна класифікувати саме як спорт. Навіть питання боротьби із вживанням допінгу врегульовано через співпрацю із ВАДА.

Фото: pond5