Відкрито юридичне кафе, де можна замовити їжу, напої та консультацію

У Канаді відкрилося унікальне «юридичне кафе», де клієнтам разом зі стравами і напоями пропонують консультації з різних правових питань.

Про це повідомило видання The Lawyer’s Daily.

Заклад під вивіскою «Lawyers & Lattes. Legal Cafe» відчинив свої двері в кінці жовтня в діловому районі найбільшого міста країни Торонто. Відвідувачам пропонується два меню. В «юридичне» входять послуги, що користуються найбільшим попитом серед підприємців і приватних осіб. Це в тому числі консультації з сімейного та податкового права, реєстрація угод з нерухомістю, оформлення заповіту і спадщини. У традиційному меню кілька видів кави і чаю, солодощі, легкі закуски, включаючи салати і сендвічі. Зі спиртного — рожеве шампанське. Столик в кафе можна забронювати онлайн. Доступні приватні переговорні. Адвокатам дозволено брати участь в трапезі разом з клієнтами.

За словами засновника і господаря закладу юриста Дейла Баррета (Dale Barrett), незвичайний формат приваблює своєю доступністю, в кафе стали заходити за консультаціями у цивільних і кримінальних справах. Баррет також володіє невеликою юридичною фірмою з податкових консультацій. Він і його співробітники постійно чергують в кафе. У складних випадках клієнтами займаються підрядники, організовані в спеціальну мережу з півсотні юристів за принципом інтернет-сервісів для пошуку віддаленої роботи. Баррет стверджує, що такий механізм дозволяє йому отримувати прибуток і при цьому утримувати привабливі ціни. У планах господаря юркафе створити в країні мережу таких закладів.