Корпоративне право

Не дивлячись на те, що останнім часом до законодавчих актів було внесено ряд змін, пов’язаних з запобіганням рейдерству, рейдерське захоплення підприємств, нажаль, трапляється доволі часто, особливо, якщо у власності підприємства є нерухоме майно або цінне рухоме майно. Для запобігання таким негативним явищам особливу увагу необхідно приділяти змісту установчих документів, обсягу повноважень директора на укладення та підписання договорів, за необхідності вживати заходів щодо обмеження можливості відчуження майна. Наша компанія спеціалізується в сфері вирішення корпоративних спорів. Юристи нашої компанії мають успішний досвід захисту прав засновників та акціонерів як в судах, так і в Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Мінюсті.

Послуги:

  • Реєстрація підприємств будь-якої організаційно-правової форми, громадських формувань;
  • Підготовка статуту з урахуванням індивідуальних побажань засновників щодо структури органів управління, обсягу повноважень органів управління, контролю за їх діяльністю, розподілу прибутку тощо;
  • Юридичний супровід проведення зборів вищого органу управління;
  • Юридичний супровід вирішення корпоративних спорів;
  • Юридичне консультування щодо запобігання рейдерству та повернення контролю над підприємством в разі його протиправного захоплення.