Не варто ідеалізувати нові умови валютної лібералізації, – Олег Паракуда

Як відомо, 7 лютого набув чинності новий закон “Про валюту і валютні операції”, який запровадив нові умови валютної лібералізації.

Попри позитивний вплив таких змін — не варто їх ідеалізувати, – вважає партнер юридичної компанії «SLS Group» Паракуда Олег Васильович.

Про це він зазначив у коментарі 112.ua, в якому охарактеризував, як валютна лібералізація відобразиться на населенні та бізнесі.

“Послаблення у заходах захисту, що набрали чинності 7 лютого 2019 року, далекі від повної лібералізації. Так, у нас все ще залишатимуться, хоч і тимчасово, принципові для бізнесу обмеження, серед яких обмеження на репатріацію дивідендів в іноземній валюті, продаж корпоративних прав та нелістингових цінних паперів, надання кредитів у національній валюті нерезидентам, купівлю валюти за рахунок кредитних ресурсів та інші”, – підкреслює юрист.

На його думку, український бізнес розраховує, що у зв’язку з покращенням макрофінансових показників, ці обмеження буде знято протягом найближчого часу та запроваджено повноцінний режим вільного руху капіталів.

Більш детально про те, як валютна лібералізація відобразиться на населенні та бізнесі – читайте за посиланням.