Як змінити постачальника газу і не втратити пільги: роз’яснює Олег Паракуда

Тема «газу» для України зараз дуже актуальна і гаряча. Перед багатьма постало питання: як змінити постачальника газу і не втратити при цьому пільги. З іншого боку, ця процедура має певні юридичні нюанси.

Партнер нашої компанії, член Ради Комітету АПУ з питань енергетики, нафти і газу Олег Паракуда у своєму коментарі Kosatka.Media, пояснив, що у соцзахисті розраховують розмір субсидій і пільг на наступний місяць саме на підставі інформації про розмір поставлених послуг і про тарифи на ці послуги, тому ця інформація є для них важливою. Крім цього, варто надати інформацію безпосередньо про постачальника послуг і новий особистий рахунок.  Після цього споживачам залишається лише чекати на отримання платіжки від нового постачальника послуг.

«Водночас змушений звернути увагу на те, що зміна постачальника не означає прощення боргів. Протягом 6-ти тижнів попередній оператор мережі повинен виставити рахунок для кінцевого врегулювання заборгованостей. Оплатити його потрібно протягом 10-ти днів», – наголосив Олег Паракуда.

З повним матеріалом можна ознайомитися за посиланням — bit.ly/3p19Ulb